O nas

KREUJEMY INSPIRUJĄCE EMOCJE

 • About us O nas

  Fluid to zgrany zespół specjalistów czerpiących siłę entuzjazmu z sukcesów osiąganych przez Klientów. Łączymy tradycyjne pomysły
  z twórczym myśleniem i wykorzy-
  stujemy je w komunikacji
  w Nowych Mediach.

  Zajmujemy się projektowaniem rozwiązań internetowych oraz szeroko pojętych kreacji graficznych. Projektujemy identyfikacje wizualne, layouty, projekty drukarskie, strony internetowe, multimedia i video. Wdrażamy strategie marketingowe i dobieramy kompleksowe narzędzia w postaci systemów zarządzania treścią, systemów zarządzających relacjami z klientami oraz systemów wspomagających podejmowanie decyzji.

 • Mission Misja

  Jesteśmy po to aby pokazywać mocne strony naszych Klientów
  i świadomie dostarczać kreaty-
  wnych pomysłów doskonale wzmacniających markę jak
  i organizację firm.

   

  Pragniemy dostarczać rozwiązań, umiejętności i doskonałych kompetencji marketingowych do wzmacniania pozycji naszych klientów na płaszczyźnie biznesu. Chcemy aby dysponowali trwałymi i rozpoznawalnymi markami przynoszącymi nie tylko korzyści finansowe ale i samozadowolenie z zaspokajania potrzeb.

 • Vision Wizja

  Pragniemy aby dynamiczny
  i równomierny rozwój firmy dał nam siłę przebicia umożliwiającą dostarczanie rozwiązań marke-
  tingowych dla największych świa-
  towych korporacji.

   

  W najbliższych latach nasza wizja przyszłości obejmuje wykorzystanie potencjału rynku lokalnego i uzyskanie pozycji lidera na obszarze, na którym działamy. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chcemy tworzyć i móc oferować lepsze, bezpieczniejsze jutro dla tych, którzy poświęcają nam swój czas – dlatego pragniemy zapewnić im komfortowe warunki pracy w nowej większej siedzibie.